Skorzystaj z usługi Concierge - spersonalizowana pielęgnacja

Składniki

INNOWACYJNE SKŁADNIKI

NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY

Hyalogy to cząsteczka HA o unikalnym rozmiarze 5 nanometrów, co umożliwia jej przekroczenie bariery skóry i dotarcie do warstwy skóry właściwej. Aktywuje fibroblasty do produkcji większej ilości kolagenu i elastyny, przywracając macierz skóry właściwej. Takie głębokie, nieinwazyjne przenikanie kwasu hialuronowego do skóry nawilża ją i stymuluje od wewnątrz, zapewniając szybką regenerację i poprawę jakości skóry.

Proces produkcji Forlle’d zaczyna się od fermentacji kwasu hialuronowego (pozyskiwanego z niezwierzęcych źródeł), a następnie jonizacji dodatkowych składników roślinnych i mineralnych. Formuła jest następnie badana za pomocą technologii spektrometru masowego, nagrodzonej Nagrodą Nobla, aby zapewnić odpowiedni rozmiar cząsteczek dla optymalnego przenikania do wszystkich warstw skóry.

ZJONIZOWANE MINERAŁY

Unikalny kompleks zjonizowanych minerałów (Ca, Zn, Mg, Fe, Cu) przywraca równowagę mineralną skóry, która jest niezbędna dla prawidłowej aktywności fizjologicznej komórek skóry. Minerały są niezbędnym elementem syntezy kolagenu i gojenia ran oraz procesów regeneracji skóry.

NISKOCZĄSTECZKOWA PLATYNA

Niskocząsteczkowa platyna Forlle’d chroni przed wszystkimi rodzajami wolnych rodników (“doskonały przeciwutleniacz”) i kontroluje proces fotostarzenia. Formuły oparte na platynie mają wyraźne właściwości przeciwutleniające i silne działanie detoksykujące.

CERAMIDY-3

Niskocząsteczkowe ceramidy przywracają błony komórkowe i odbudowują naturalną barierę lipidową skóry. Opatentowana technologia produkcji ceramidów-3 Forlle’d zapewnia ich maksymalną autentyczność z ludzkimi ceramidami. Dzięki tym właściwościom produkty Forlle’d są skuteczne nawet w przypadku bardzo wrażliwych typów skóry.

BIOMIMETYCZNE PEPTYDY

Jedne z najbardziej innowacyjnych składników naszych czasów, biomimetyczne peptydy działają jako cząsteczki sygnałowe aktywujące lub hamujące pewne procesy biochemiczne. Wpływają na działania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz komórki, znacznie poprawiając efektywność interakcji komórkowych. Nie ma silniejszej siły poprawiającej jędrność i elastyczność skóry.

CHLORELLA

Chlorella to jednokomórkowa zielona glonka bogata w chlorofil. Jest jedynym inteligentnym chelatorem, który skutecznie usuwa toksyny i metale ciężkie. Chlorella jest również silnym przeciwutleniaczem i bogatym źródłem aminokwasów, niezbędnych kwasów tłuszczowych, witaminy B12 i innych witamin.

UBICHINON (koenzym Q10)

Ubichinon (koenzym Q10) służy jako generator energii dla komórek, jest niezbędny dla produkcji ATP w błonach mitochondrialnych. Oprócz wytwarzania energii dla komórek ubichinon zapewnia ochronę przeciwutleniającą, zmniejsza stan zapalny i spowalnia degradację kolagenu.

REISHI

Grzyby Reishi są adaptogenami, zwalczającymi stres i pomagającymi skórze dostosować się do zmieniającego się środowiska. Bogate w przeciwzapalne i przeciwutleniające cząsteczki, Reishi również głęboko nawilżają i detoksykują skórę, działając przeciwko przedwczesnemu starzeniu, zaczerwienieniu i drobnym zmarszczkom. Reishi tłumaczy się jako “duchowa moc” i jest znana jako “roślina nieśmiertelności”.

SKWALAN

Olej skwalanowy ma strukturę cząsteczkową identyczną jak skóra. Reguluje produkcję oleju skóry, ma silne właściwości odżywcze, poprawia krążenie krwi i zwiększa produkcję kolagenu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl