Skorzystaj z usługi Concierge - spersonalizowana pielęgnacja

FAQ

Co odróżnia kosmetyki Forlle’d od innych produktów przeciwstarzeniowych?

Podczas gdy większość produktów do pielęgnacji działa jedynie na powierzchni skóry, kosmeceutyki - mieszanina produktów kosmetycznych i farmaceutycznych, są w stanie działać w głębszych warstwach skóry, aby przynieść lepsze rezultaty. Kosmeceutyki profesjonalne marki Forlle'd to wiodące produkty w dziedzinie przeciwstarzenia. Marka jest pionierem w rozwoju i produkcji substancji niskocząsteczkowych, które są zdolne do regeneracji skóry od wewnątrz. Wszystkie nasze produkty są oparte na opatentowanym niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym, którego rozmiar jest tak mały, że jest w stanie wniknąć głęboko w warstwy skóry. Cząsteczki o niskiej masie stabilizują środowisko zewnątrzkomórkowe. Zapobiegają odwodnieniu i stymulują syntezę kolagenu i elastyny, zmniejszając ciśnienie zewnętrzne i działając antyoksydacyjnie. Zjonizowana niskocząsteczkowa platyna jest odporna na wszelkie formy aktywnego tlenu, wykazuje wyraźne działanie detoksykacyjne i jest doskonała w redukcji przebarwień.

Czy kosmeceutyki Forlle’d są odpowiednie jedynie do skóry dojrzałej?

Na stan skóry w znacznym stopniu wpływa styl życia, opalanie, zanieczyszczenia środowiska, akumulacja wolnych rodników itp. Połączenie niskocząsteczkowych składników w produktach marki Forlle'd jest w stanie opóźnić proces starzenia skóry. Przywraca strukturę skóry i zwiększa regenerację komórek, nawilżenie i zdolność odtruwania, zwiększa odporność i chroni przed działaniem alergenów, normalizuje równowagę mineralną w obrębie skóry. Pierwsze oznaki zarówno chronologicznego starzenia, jak i fotostarzenia, mogą pojawiać się już w młodym wieku, np. poprzez suchość, przebarwienia i drobne zmarszczki. Produkty Forlle’d nie są kierowane do osób w konkretnym wieku, ale zależą od indywidualnego stanu skóry. Starannie dobrane i prawidłowo stosowane poprawiają strukturę skóry i wygląd bez względu na wiek, typ skóry lub płeć.

Jakie badania zostały przeprowadzone w celu udowodnienia skuteczności produktów marki Forlle'd?

Badanie efektywności produktów Forlle'd zostało przeprowadzone przez niezależną organizację w Niemczech, w marcu 2012 roku. Badania przeprowadzono w celu zbadania skuteczności przeciwzmarszczkowych produktów.

Już po 2 miesiącach codziennego stosowania uzyskaliśmy następujące rezultaty:

  • poziom nawilżenia skóry wzrósł do 96%
  • głębokość zmarszczek zmniejszyła się do 40%
  • poziom elastyczności skóry zwiększył się do 55%
  • wyrównanie kolorytu do 35%

Gdzie produkowane są kosmeceutyki marki Forlle’d?

Kosmeceutyki marki Forlle’d produkowane są przy użyciu technologii state-of-the-art w fabryce farmaceutycznej w Japonii, która gwarantuje bezpieczeństwo produktów oraz najwyższą kontrolę jakości. Laboratorium naukowe, zakłady produkcyjne i główny magazyn Forlle'd znajdują się w Osace (Japonia).

Gdzie kupić produkty Forlle'd?

Produkty Forlle'd do pielęgnacji skóry są przeznaczone do użytku profesjonalnego (wiodące salony kosmetyczne, SPA lub klinikach), a także można je stosować w domowym zaciszu. Dlatego też zapraszamy do naszego sklepu online oraz do autoryzowanych punktów sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl