Skorzystaj z usługi Concierge - spersonalizowana pielęgnacja

Odpowiedzialność społeczna

Marka Forlle’d czuje się zobowiązana do utrzymania wysokiej jakości produktów, wciąż zwiększając ich efektywności i zaspokajając indywidualne problemy skóry. Produkujemy wyroby w ścisłej zgodności z najnowszymi przepisami farmaceutycznymi i kosmetycznymi Ministerstwa Zdrowia i Stowarzyszenia w przemyśle kosmetycznym Japonii. Kontynuujemy wprowadzanie nowatorskich pomysłów i wdrażamy je w rewolucyjnych produktach, tak aby każda osoba mogła wyglądać młodziej i piękniej.

Ścisła kontrola czystości materiałów, higieny podczas produkcji, opakowania i warunki przechowywania gwarantują poziom bezpieczeństwa i jakości produktów marki Forlle’d. Naukowo potwierdzone formuły każdego produktu w połączeniu z wysokiej jakości składnikami i seriami testów wydajności zapewniają wyjątkowe przeciwstarzeniowe działanie i wysoki stopień pokrewieństwa z substancjami występującymi naturalnie w skórze.

Wszystkie produkty Forlle'd zostały zaakceptowane przez Japońskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego, aby zapewnić im bezpieczeństwo i zgodność z przepisami. Co więcej, z dbałością o naszych klientów nie używamy parabenów w produkcji naszych wyrobów.

Produktów Forlle'd nigdy nie badano na zwierzętach. Priorytetem dla naszej firmy jest produkowanie najbezpieczniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl