Podstawowe efekty

Aktywne składniki zawarte w produktach Forlle'd przywracają strukturę skóry, umożliwiają regenerację i rewitalizację na poziomie komórkowym. Już po pierwszym zastosowaniu efekty są zauważalne. Długotrwały efekt zaczyna się pojawiać już po 1 tygodniu regularnego stosowania, po 28 dniach można zauważyć zmiany w jakości skóry, po 2 miesiącach użytkowania produktu można cieszyć się długotrwałym efektem.

Biostymulacja i długotrwałe nawilżenie skóry

Starannie dobrane składniki oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i platyna w kosmeceutykach Forlle'd uaktywnia naturalne procesy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym, zapewniając głębokie nawilżenie skóry, stymulując syntezę kolagenu i elastyny, zmniejszając ciśnienie zewnętrzne.

Przywrócona mineralna struktura skóry

Kosmeceutyki marki Forlle'd zawierają zjonizowane składniki mineralne, które utrzymują równowagę mineralną skóry i przyśpieszają procesy gojenia. Zjonizowany wapń jest niezbędny do ustabilizowania komórek ponad podstawnych naskórka z błony podstawnej, oprócz jego kluczowej roli w transporcie substancji czynnych w całej błonie komórkowej. Ponadto, zjonizowany magnez i cynk tworzą równowagę mineralną i uaktywniają enzymy kontrolujące i przyspieszające proces gojenia.

Opóźnij proces starzenia się skóry:

Kosmeceutyki marki Forlle'd zostały opracowane tak, aby odmłodzić skórę od wewnątrz. Połączenie niskocząsteczkowych składników w produktach Forlle'd kontroluje mechanizmy procesów fizycznych i fotostarzenia się skóry. Wszystkie produkty oparte są na opatentowanym niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym, którego rozmiar jest tak mały, że jest w stanie przeniknąć w głąb skóry i ustabilizować środowisko zewnątrzkomórkowe dzięki zapobieganiu odwodnieniu i stymulacji syntezy kolagenu i elastyny, zmniejszaniu ciśnienia zewnętrznego i działaniu antyoksydacyjnemu. Zjonizowana niskocząsteczkowa platyna odporna na wszystkie formy aktywnego tlenu, reguluje główne reakcje biochemiczne, które są zaangażowane w patogenezę starzenia się skóry. Niskocząsteczkowe ceramidy zapewniają ochronę lipidową bariery skóry.

Udowodnione działanie przeciwstarzeniowe:

Badanie efektywności kosmeceutyków Forlle'd przeprowadziła niezależna organizacja dermatologiczna (Niemcy, marzec 2012). Badania wykazały widoczną skuteczność przeciwzmarszczkową. Badania dotyczyły oceny nawodnienia skóry, elastyczności, wyrównania kolorytu skóry i redukcji zmarszczek. Już po 2 miesiącach codziennego stosowania kosmeceutyków marki Forlle'd zaobserwowano znaczący wzrost nawilżenia skóry (aż do 96% i poprawy elastyczności (o 55%), a głębokość zmarszczek zmniejszyła się do 40%, koloryt został wyrównany o 35%.

Perfekcyjna ochrona przed i po zabiegach medycyny estetycznej oraz peelingach:

Udowodniona skuteczność przenikania przez warstwy skóry, niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego to nieinwazyjny substytut zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak: biorewitalizacja czy mezoterapia. Co więcej, tak głęboko regeneracyjne działanie kosmeceutyków Forlle’d pomaga przygotować skórę do tych zabiegów, a także zregenerować po nich, pomagając w szybkim tempie przywrócić proces gojenia oraz wyraźnie poprawić elastyczność skóry.

Indywidualne Laboratorium urody:

Wszystkie formuły, na których oparte są produkty marki Forlle’d są w pełni zatwierdzone i zapewniają wyjątkową okazję, aby w salonie stworzyć własne "laboratorium urody".

Indywidualnie dobrane zabiegi:

Różnorodność kosmeceutyków marki Forlle’d pozwala stworzyć „Inywidualne Laboratorium Urody”, co jest niezwykle ważne, ponieważ każda skóra jest niepowtarzalna i potrzebuje indywidualnego traktowania. Specjalna formuła produktów Forlle'd czyni je idealnym wyborem w walce wiekowej dla każdego rodzaju skóry i w każdym wieku.

Dla każdego wieku, każdej płci i każdego rodzaju skóry:

Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się już w młodym wieku, np. suchość, pierwsze zmarszczki, przebarwienia. Produkty zostały tak opracowane, aby można było przyjść na ratunek każdej skórze. Kosmeceutyki dobrane przez wykwalifikowanego doradcę poprawiają wygląd i strukturę skóry niezależnie od wieku, rodzaju skóry czy płci. Unikalny kompleks niskocząsteczkowych składników, w tym kwasu hialuronowego jest podstawą każdego produktu, co sprawia, że kosmeceutyki Forlle'd są wspaniałym źródłem głębokiego nawilżenia, regeneracji skóry i wzmocnienia naturalnej obrony dla każdego rodzaju skóry, nawet odwodnionej i nadwrażliwej. Ponadto produkty Forlle'd nie powodują powstawania wągrów i mogą być regularnie stosowane do pielęgnacji nawet tłustej skóry.

Wysoki stopień powinowactwa substancji do naturalnie występujących w skórze.

Innowacyjne składniki niskocząsteczkowe, są przebadane, podlegające ścisłej kontroli jakości zapewniając pełne bezpieczeństwo użytkowania produktów marki Forlle’d. Zapach jest delikatny, tak aby użytkowanie było komfortowe zarówno dla kosmetyczki jak i pacjenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl