Regeneracja skóry właściwej

Produkty Forlle'd łączą niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, niskocząsteczkowe białka Egg Shell Membrane i zjonizowane minerały, które zwiększają nawilżenie skóry, są odpowiedzialne za tworzenie mostka lub proliferację komórek, polepszają stan skóry, przywracają jej struktury i pobudzają regenerację na poziomie skóry właściwej.

Laboratorium Forlle’d depolimeryzuje kwas hialuronowy, hydrolizuje błony skorupek jaj i jonizuje składniki mineralne do cząsteczek wielkości 5 nanometrów (95%), tak aby mogły przejść przez szczeliny komórek naskórka (15-180 nanometrów) bez uszkodzenia strefy ochronnej. Kwas hialuronowy Hyalogy zawiera 4-5 jednostek niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego spojonego ze zjonizowanymi minerałami.

 

Kwas hialuronowy jest wynikiem polimeryzacji kwasu uronowego glukozy = kwas glukuronowy i N-acetylo-glukozaminy. Uważa się, że wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy ma bardzo niską przepuszczalność - 800,000-1,200,000 jednostki molekularnej i pozostaje tylko na powierzchni skóry. Dlatego uważamy, że kwas hialuronowy ma mieć 4-5 jednostek molekularnych w celu poprawy jego przepuszczalności. My opracowaliśmy niskocząsteczkowy, związany z minerałami, w tym R-COO: Ca, Na, K, Mg do budowy struktur i poprawy utrzymania nawilżenia skóry.

Z drugiej strony, chondroityny są wynikiem polimeryzacji kwasu glukuronowego i N-acetylogalaktozaminy. Jego konstrukcja jest bardzo podobna do kwasu hialuronowego, a jedyną różnicą jest to, czy użyto glukozaminy lub galaktozoaminy.

Kwas hialuronowy utrzymuje wodę między komórkami, tworząc matrycę w przestrzeniach międzykomórkowych. Gdy kwas hialuronowy próbuje wytworzyć stałą matrycę (przestrzeni międzykomórkowej), musi być połączone za pomocą jonów dwuwartościowych, takich jak Ca, Mg lub Zn. Zatem kwas hialuronowy ma być połączony ze zjonizowanymi minerałami włącznie Ca, Mg albo Zn.

produkty Forlle’d zawierają białko EM, które jest ekstrahowane przez błonę skorupki i jest wykorzystywane do leczenia ran.

(Egg Shell membranowe) Białko EM ma wysokie powinowactwo do ludzkiego ciała, i prowadzi do namnażania fibroblastów. Co więcej, wpływa na na zwiększenie ilości kolagenu typu III, który utrzymuje strukturę skóry, zmiękcza i zatrrzymuje wodę. Zostało to opisane na 64. konferencji Towarzystwa Biochemicznego japońskiej w 1991

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl