Referencje

Specjaliści mówią o nas:

„Linia Hyalogy jest preparatem, który stanowi duże wsparcie dla lekarzy medycyny estetycznej. Unikalna formuła nanotechnologiczna produktów Hyalogy zapewnia lekarzom szereg możliwości w przeciwdziałaniu starzenia się skóry”.

Keith A. Greathouse, prezes i dyrektor generalny DermAvance

„W branży kosmetycznej jestem od 15 lat. Zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i składnikami. Mogę bez wątpienia powiedzieć, że Hyalogy Forlle’d jest obecnie najlepszą linią do przeciwdziałania starzeniu się skóry dostępną na rynku. Jako doświadczony specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej widzę różnicę u moich klientów po zastosowaniu preparatów. Żadne inne produkty nie stosują rozwiązań, która dostarczają składniki zdrowotne bezpośrednio do skóry właściwej. Dzięki opatentowanej nanotechnologii linia Hyalogy odpowiada na każdy problem skóry i daje widoczne rezultaty. Skóra natychmiast wygląda na nawilżoną, promienną i jędrną. Po jednym zabiegu drobne linie i zmarszczki wydają się zmniejszone. Po serii zabiegów moi pacjenci są zachwyceni rezultatami. Jestem specjalistką od nieinwazyjnych zabiegów. Pacjenci przychodzą do mnie często przed skorzystaniem z medycyny estetycznej lub korzystają z nich alternatywnie. Polecam Forlle’d każdemu, kto chce uzyskać doskonałe efekty bez użycia skalpela”.

Sherron Culver, dyrektor Sherron Holder-Culver w Stephen Price, Londyn, Wielka Brytania

„Kwas hialuronowy jest składnikiem skóry pomagającym w utrzymaniu jej nawilżenia. W procesie starzenia się skóry jego poziom spada. Wcześniejsze próby zastosowania go w kosmetykach powodowały, że był on wykorzystywany głównie jako środek nawilżający powierzchnię skóry, ponieważ jego cząsteczki były zbyt duże, aby dostać się do jej wnętrza. Rozwój kosmetyków z kwasem hialuronowym, który może wnikać głęboko w skórę, zmieni nowoczesne metody jej pielęgnacji. ”

Dr Kanon Shirouzu, dyrektor kliniki dermatologicznej i członek Japońskiego Towarzystwa Dermatologów, organizacji dermatologii klinicznej.

„Używam kosmetyków Hyalogy jako podkładu do makijażu, ponieważ szybko wchłaniają się w skórę, nawilżają ją, ale nie sprawiają, że skóra jest lepka. Zapewniają równowagę w obrębie skóry, a jej zdolność do zatrzymywania wody wzrasta. Linia produktów Hyalogy zawiera skuteczny i wygodny w użyciu, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy”.

Michio Nozavat, stylistka, wizażystka i właścicielka popularnego sklepu kosmetycznego ACQUA (Japonia).

„Kwas hialuronowy jest to jeden z najbardziej wydajnych środków nawilżających, ale duży rozmiar cząsteczki ograniczał do tej pory jego użyteczność. Teraz Hyalogy rozwiązuje ten problem”.

Dr Phil WerschlerDermatolog, Prezydent Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Kosmetycznej i Chorób Estetycznych

„Hyalogy jest jak produkt do wstrzykiwań w słoiczku”.

Dr Neil Saddick Dermatolodzy Profesor kliniczny dermatologii, Cornell University-New York

„Hyalogy jest doskonałym kosmetykiem nawilżającym dla skóry. Dzięki nanocząsteczkom Hyalogy wnika bardzo głęboko w skórę właściwą i sprawia, że jest ona idealnie nawilżona. Polecam i sama stosuję.”

Dr Susan Weinkle Dermatolog, prezes Towarzystwa Dermatologii Kobiet, prezes ASDS, profesor stowarzyszony na University of South Florida

Magazyn ELLE:

„Krem z Hyalogy P wykorzystuje nanotechnologię do dostarczania ceramidów, które są lipidami ujędrniającymi skórę, oraz kwasu hialuronowego, niezastąpionego w nawilżaniu skóry”.

Dr Elizabeth TanziSkin Laser Institute of Washington

„Krem Forlle'd Hyalogy jest wykonany z cząsteczek z kwasem hialuronowym o nanometrowych rozmiarach, które wnikają głęboko w skórę”

Dr David Goldberg Dermatolodzy Dyrektor Laser Research Center, MT Sini School of Medicine, NY.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl