Historia Forlle'd

Forlle'd to nowoczesne, profesjonalne kosmeceutyki z Japonii - wiodące produkty przeciwstarzeniowe. Założona w 2004 roku marka Forlle'd stała się pionierem w rozwoju i produkcji substancji niskocząsteczkowych, które są w stanie przekroczyć barierę skóry.

Nasza historia zaczęła się od stworzenia pierwszego produktu Forlle'd - Hyalogy P Essence. Wysoko skoncentrowany niskocząsteczkowy kwas hialuronowy znalazł się w centrum produktu, wykazując najsilniejsze działanie przeciwstarzeniowe i biostymulujące. Niskocząsteczkowa błona skorupki jajka EMP sprawia, że skóra staje się perfekcyjnie gładka, o wyrównanym kolorycie.

Wszystkie produkty pobudzają stymulację, nawilżają i regenerują.

Kolejnym wyzwaniem było znalezienie elementu obrony skóry przed atakiem wolnych rodników w komórkach zdrowych i prewencja przed przedwczesnym starzeniem. Składnik ten musiał być bardzo silnym przeciwutleniaczem i długo zachować aktywność. Platyna doskonale spełnia te warunki, ale Forlle'd jak zawsze poszedł dalej zwiększając interakcje cząstek platyny z cząsteczkami wody, aby nasze produkty były bardziej wydajne i kompatybilne z ludzką skórą.

W 2008 roku stworzyliśmy unikalną serię produktów – Biopure. Potężną grupę kosmetyków o 50% bardziej skoncentrowaną.

W 2012 Forlle'd opracował serię dla mężczyzn składającą się z Hyalogy Balsam i Hyalogy Emulsji. Są to produkty niezbędne w codziennej pielęgnacji mężczyzn w każdym wieku, przyspieszają gojenie, regenerują i dają długotrwały efekt ochrony.

Z biegiem lat naszym głównym celem stało się zapewnienie coraz to bardziej efektywnych nieinwazyjnych rozwiązań zapobiegających starzeniu się skóry i odmładzaniu jej na poziomie komórkowym.

Stale pracujemy nad nowymi recepturami i nowymi produktami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl