Innowacyjne składniki

Białko skorupki jajka EMP

Zhydrolizowana membrana skorupki jajka zwiększa aktywność funkcjonalną fibroblastów, wzmacnia skórę i efekt działania enzymów.

 

Niskocząsteczkowe Ceramidy-3

 

Ceramidy są naturalnymi elementami warstwy rogowej skóry, odpowiedzialne są za utrzymanie bariery lipidowej i ochronnej skóry. Forlle'd opatentował proces produkcji niskocząsteczkowych ceramidów-3 z soi, co zapewnia ich wysoką biodostępność i maksymalną zgodność z ceramidami w skórze człowieka. Niskocząsteczkowość zapewnia regenerację warstwy hydrolipidowej naskórka, skutecznie chroniąc skórę przed odwodnieniem i szkodliwym wpływem reaktywnych form tlenu, zwiększając jej elastyczność.

 

 

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

Zdolność komórek skóry do naturalnej odnowy zależy bezpośrednio od poziomu kwasu hialuronowego, który spada wraz z wiekiem. Co powoduje powstawanie podrażnień i zwiększonej podatności na czynniki drażniące i alergeny. Dlatego tak ważne jest, aby produkty przeciwstarzeniowe zawierały kwas hialuronowy.

 

Kwas hialuronowy zapewnia dobre nawilżenie i nawodnienie, zwiększa elastyczność skóry, łagodząc objawy zmęczenia. Głównym mankamentem popularnych preparatów z kwasem hialuronowym jest wielkość jego cząsteczek. Są one zbyt duże, aby przeniknąć do skóry właściwej, gdyż ich rozmiar jest większy niż przestrzeni międzykomórkowych.

Rewolucyjna zaawansowana technologia opracowana przez Forlle’d rozwiązała ten problem poprzez zmniejszenie wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego do ultra małej wielkości (5nm), która jest wystarczająca do penetracji śródskórnej. Takie głębokie, nieinwazyjne przenikanie kwasu hialuronowego w głąb skóry zwiększa interakcję komórek. Badania prowadzone przez instytucje dermatologiczne wykazały, że stosowanie kremu Forlle'd z kwasem hialuronowym, znacznie zwiększa nawilżenie skóry i redukuje głębokość zmarszczek.

 

Niskocząsteczkowa zjonizowana platyna

 

Forlle'd opracował sposób zmniejszenia cząsteczek platyny co pozwoliło opracować biologicznie kompatybilne i wysoce wydajne produkty o wyjątkowych właściwościach przeciwutleniających. Zjonizowana platyna będąca podstawą całej serii platynowej działa na wszystkie formy aktywnego tlenu, a tym samym opóźnia proces starzenia.

 

 

Pearl Protein

 

Hydrolizowane białko jest źródłem naturalnych tłuszczów, posiadają one duże podobieństwo z lipidami ludzkiej skóry, stymuluje regenerację komórek, przywraca barierę lipidową, normalizuje wartość pH.

 

 

Fito-placenta

 

Kompleks roślinny zwany phyto-placenta (skład aminokwasowy podobny do łożyska zwierzęcego) wzmacnia skuteczność platyny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl